Discy Latest שאלות

אנונימי
 • 0
 • 0

מה זה ציון טוב ב- gmat? ולמה בדיוק זה משמש?

מה זה ציון טוב ב- gmat? ולמה בדיוק זה משמש?

Read less
 1. ציון GMAT זה ציון במבחן קבלה ללימודי תואר שני במנהל עסקים (לקבלת תואר MBA). מי שמעוניין ללמוד לתואר MBA בארה"ב חייב לעבור את הבחינה, וגם חלק מהמוסדות בארץ דורשים ציון GMAT. במבחן GMAT כמותי ציון טוב הוא 45 ומעלה (מתוך 60). במבחן מילולי ציון הוא הוא 35 ומעלה (מתוך 60). בנוסף, ישנם חיבורים, שבהם הציוןקיראו עוד

  ציון GMAT זה ציון במבחן קבלה ללימודי תואר שני במנהל עסקים (לקבלת תואר MBA). מי שמעוניין ללמוד לתואר MBA בארה"ב חייב לעבור את הבחינה, וגם חלק מהמוסדות בארץ דורשים ציון GMAT. במבחן GMAT כמותי ציון טוב הוא 45 ומעלה (מתוך 60). במבחן מילולי ציון הוא הוא 35 ומעלה (מתוך 60). בנוסף, ישנם חיבורים, שבהם הציון הממוצע הוא 4.3 (מתוך 6). רוב המועמדים ללימודי תואר שני במנהל עסקים במוסדות שדורשים GMAT בוחרים לעשות קורס הכנה לבחינה.

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

מה זה פתרון סכסוכים באמצעות גישור ?

מה זה פתרון סכסוכים באמצעות גישור ?

Read less
 1. פתרון סכסוכים באמצעות גישור ישור היא שיטה לפתרון סכסוכים מחוץ לבית המשפט במטרה למצוא ביחד פתרון לטווח ארוך שיהיה מקובל על שני הצדדים. את הגישור מנהל אדם שעבר הכשרה לכך והוא מסייע לשני הצדדים להגיע להסכמה, ומנסח את ההסכמה הסופית. תהליך גישור יכול להיפתח רק אם שני הצדדים מסכימים להתחיל בו, כל אחד מהצדקיראו עוד

  פתרון סכסוכים באמצעות גישור

  ישור היא שיטה לפתרון סכסוכים מחוץ לבית המשפט במטרה למצוא ביחד פתרון לטווח ארוך שיהיה מקובל על שני הצדדים. את הגישור מנהל אדם שעבר הכשרה לכך והוא מסייע לשני הצדדים להגיע להסכמה, ומנסח את ההסכמה הסופית. תהליך גישור יכול להיפתח רק אם שני הצדדים מסכימים להתחיל בו, כל אחד מהצדדים יכול להפסיק אותו ברגע שירצה, והתוצאה הסופית מוכרחה להיות מוסכמת על שני הצדדים.

  איך מתנהל גישור? לאחר ששני הצדדים הסכימו על גישור ופנו למגשר, כל אחד מהם מוסר את טענותיו ואת השקפת המבט שלו על המתרחש. לאחר מכן המגשר מסייע להם לנסח את הבעיה, לזהות את האינטרסים שלהם, ולהתחיל במשא ומתן. שני הצדדים והמגשר מעלים אפשרויות לפתרון הבעיה, ולבסוף בוחרים את האפשרות שמתאימה לשניהם. המגשר מביא את ההסכם הסופי לכתב, ואף יכול להגיש אותו לבית המשפט (אם שני הצדדים רוצים בכך), כדי לתת להסכם תוקף של פסק דין.

  המגשר הוא גורם נייטרלי שלא מייצג אף צד בסכסוך, וגם לא משמש כשופט מכריע. הוא כן נפגש עם שני הצדדים ביחד ובנפרד ומתווך את המשא ומתן, קובע את כללי ההתנהגות הראויים, ומביא לסיום את התהליך במידה ושני הצדדים הגיעו להסכמה. המגשר מחוייב לשמור על חסיון לגבי דברים שנאמרו לו או מידע שאליו נחשף במהלך פגישות הגישור.

  מדוע לפנות לגישור? אנשים רבים שנקלעו לסכסוכים עסקיים או אישיים (כגון גירושין) בוחרים בגישור מכיוון שזה תהליך קצר יותר, זול יותר, וידידותי יותר. בעוד שדיונים בבתי המשפט יכולים להיגרר למשך שנים, גישור ממוצע מסתיים תוך 5 עד 15 שעות. כך גם ניתן לחסוך בדמי הוצאות המשפט.

  יתרון משמעותי של הגישור הוא שינוי באוירה. בניגוד לאוירה המנוכרת של בתי המשפט או לאופי האלים של הסכסוכים, הגישור שם דגש על הידברות רגועה, כבוד והסכמה הדדית. הגישור אינו מנסה למצוא אשמים ולהחליט מי מנצח ומי מפסיד, אלא פשוט למצוא פתרון לבעיה שיספק את שני הצדדים. הדבר נכון במיוחד כשמדובר בנושאים רגישים כמו סכסוכים משפחתיים, בהם הגישור יכול לסייע ממש.

  איפה אפשר למצוא למצוא מגשרים? מגשרים רבים הם אנשי מקצוע מתחומים שונים שעברו הכשרה בגישור וכיום הם עוסקים בכך בתחומים שקרובים לליבם ותחום השכלתם. ניתן למצוא משפטנים, עובדים סוציאליים, בעלי רקע בכלכלה, פסיכולוגים ומטפלים, ועוד. ניתן לאתר מגשר מתאים לצרכיכם בעמותת מגשרי ישראל, וכן בארגוני גישור ותיקים כגון גומא. בנוסף ישנו המרכז הארצי לגישור ויישוב סכסוכים שקיים כיחידה של משרד המשפטים. לעתים בתי המשפט עצמם מפנים את המתדיינים למגשרים, במידה והם מסכימים לכך.

  See less
  • 0
אנונימי
 • -2
 • -2

לימודי אנגלית מההתחלה – מחפשת את האי בי סי די ללימוד בקלות. איך אפשר לעזור לילד ללמוד את האותיות באנגלית בקלות?

לימודי אנגלית מההתחלה – מחפשת את האי בי סי די ללימוד בקלות. איך אפשר לעזור לילד ללמוד את האותיות באנגלית בקלות?

Read less
 1. הכנו לוח ללימוד השפה האנגלית בקלות. כל אותיות ה abc מסודרות אות גדולה או קטנה והשם שלהן בעברית. ואם צריך קורס צרפתי לך לינק ללימודי אנגלית.

  הכנו לוח ללימוד השפה האנגלית בקלות. כל אותיות ה abc מסודרות אות גדולה או קטנה והשם שלהן בעברית.
  ואם צריך קורס צרפתי לך לינק ללימודי אנגלית.

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

מכירים בתי ספר למשחק מומלצים ? איפה הכי כדאי ללמוד משחק?

מכירים בתי ספר למשחק מומלצים ? איפה הכי כדאי ללמוד משחק?

Read less
 1. בארץ יש מספר בתי ספר למשחק כמו: ביה''ס למשחק ובידור ענת ברזילי בית ספר למשחק ובידור המציע לימודי משחק על במה ומול מצלמה, סדנאות משחק לשיפור ההופעה מול קהל, ומסלול ייחודי לקומיקאים סטודיו למשחק ניסן נתיב ריאקטינג סטודיו - ReActing Studio   וכאן יש רישמה של בתי ספר מומלצים למשחק בעולם https://wwwקיראו עוד

  בארץ יש מספר בתי ספר למשחק כמו:

  ביה"ס למשחק ובידור ענת ברזילי
  בית ספר למשחק ובידור המציע לימודי משחק על במה ומול מצלמה, סדנאות משחק לשיפור ההופעה מול קהל, ומסלול ייחודי לקומיקאים

  סטודיו למשחק ניסן נתיב
  ריאקטינג סטודיו – ReActing Studio

   

  וכאן יש רישמה של בתי ספר מומלצים למשחק בעולם

  https://www.hollywoodreporter.com/news/25-best-drama-schools-2014-706880

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

מכללות אקדמיות מומלצות? איפה היתם הולכים ללמוד לימודים אקדמים? האם יש הבדל בין מכללה לאוניברסיטה?

מכללות אקדמיות מומלצות? איפה היתם הולכים ללמוד לימודים אקדמים? האם יש הבדל בין מכללה לאוניברסיטה?

Read less
 1. מכללות ציבוריות ופרטיות המציעות תואר אקדמי מכללות אקדמיות הן מוסדות לימוד להשכלה גבוהה אשר מוסמכים להעניק תואר ראשון ותואר שני. ההבדל בין מכללה אקדמית לאוניברסיטה הינו שבאוניברסיטה ישנם מסלולי מחקר מתקדמים יותר לקבלת תואר דוקטור (תואר שלישי). בנוסף, ישנם הבדלים בתנאי הקבלה, ובמקרים מסוימים בגובה שכרקיראו עוד

  מכללות ציבוריות ופרטיות המציעות תואר אקדמי

  מכללות אקדמיות הן מוסדות לימוד להשכלה גבוהה אשר מוסמכים להעניק תואר ראשון ותואר שני. ההבדל בין מכללה אקדמית לאוניברסיטה הינו שבאוניברסיטה ישנם מסלולי מחקר מתקדמים יותר לקבלת תואר דוקטור (תואר שלישי). בנוסף, ישנם הבדלים בתנאי הקבלה, ובמקרים מסוימים בגובה שכר הלימוד.

  ישנם שני סוגי מכללות אקדמיות – מכללות מתוקצבות (נקראות גם מכללות ציבוריות) ומכללות פרטיות. במכללה מתוקצבת המדינה מסבסדת עבור הסטודנטים חלק משכר הלימוד, ולכן הוא שווה בגובהו לשכר לימוד באוניברסיטה.

  מבין המכללות המתוקצבות ישנו מבחר רחב ברחבי המדינה של מכללות אזוריות שמטרתן לאפשר לתושבי האזור נגישות להשכלה גבוהה (לדוגמה: מכללת הדסה בירושלים, המכללה האקדמית אשקלון, המכללה האקדמית גליל מערבי, מכללת רמת-גן, המכללה האקדמית כנרת ועוד). בנוסף ישנו מבחר גדול של מכללות ציבוריות אשר מתמחות בנושאים ספציפיים. לדוגמה, ישנו מבחר של מכללות לחינוך, כגון מכללת אורנים, סמינר לוינסקי, מכללת בית-ברל, מכללת אחוה ועוד. כמו כן, ישנו מבחר גדול של מכללות להנדסה כגון מכללת סמי שמעון, מכללת עזריאלי להנדסה בירושלים, מכללת אורט בראודה בכרמיאל, ועוד. רוב המכללות מציעות מבחר רחב של תארים ומסלולים.

  המכללות הפרטיות הן מכללות אשר הסטודנטים משלמים בהן שכר לימוד מלא ולא מסובסד (בדרך פי שניים משכ"ל של אוניברסיטה או מכללה ציבורית, אבל המחיר יכול להיות גם יקר יותר). המכללות הפרטיות בדרך כלל מתמקדות בנושאים כגון משפטים, מנהל עסקים, ממשל, מחשבים וכד', אך ישנם גם מסלולים נוספים. המכללות הפרטיות בארץ כוללות את המרכז הבינתחומי בהרצליה, המכללה למנהל המסלול האקדמי, הקריה האקדמית אונו, המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה, המרכז האקדמי כרמל, ועוד.

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

קורס לימוד ספרדית – מישהו למד ב לימודי ספרדית שגרירות ספרד?

קורס לימוד ספרדית – מישהו למד ב לימודי ספרדית שגרירות ספרד?

Read less
 1. קורס לימוד ספרדית אחת מבין השפות המדוברות ביותר בעולם היא ספרדית. את הספרדית ניתן לשמוע ברחבי ספרד, מרכז אמריקה, הפיליפינים ובדרום אמריקה. השפה הספרדית מובאת מתוך השפה הלטינית ובעלת קרבה מסוימת לשפה האנגלית במילים מסוימות ובצורת הכתיבה. רבים הם תושבי העולם, ואמריקה בפרט, אשר דוברים את השפה הספרדית.קיראו עוד

  קורס לימוד ספרדית
  אחת מבין השפות המדוברות ביותר בעולם היא ספרדית. את הספרדית ניתן לשמוע ברחבי ספרד, מרכז אמריקה, הפיליפינים ובדרום אמריקה. השפה הספרדית מובאת מתוך השפה הלטינית ובעלת קרבה מסוימת לשפה האנגלית במילים מסוימות ובצורת הכתיבה. רבים הם תושבי העולם, ואמריקה בפרט, אשר דוברים את השפה הספרדית.

  קורס ספרדית יכול להיות אפקטיבי ביותר למתעניינים אשר אוהדים התרבות הספרדית, למתעניינים בגלל צרכי עבודה או למטרת טיול והרחבת אופקים. השפה הספרדית מצטיירת לרבים כשפה מסתלסלת, נעימה לאוזן וסוחפת, שפה שהרבה אנשים אוהבים לדבר ולהאזין לה. קורס ספרדית במגוון של בתי ספר ללימודי שפות כמו מכון סרוונטס, מציע לתלמידיו להכיר את אוצר המילים, ביטויים, תחביר, דקדוק, קריאה וכתיבה של השפה הספרדית. בנוסף, לימוד ספרדית מחולק לרמות שונות על מנת להקל על ההתקדמות הקבוצתית בכיתות לימוד, ונפרש על פני מספר חודשי לימוד בלבד.

  קורס ספרדית למתחילים
  בשלב הראשון, לימוד ספרדית למתחילים מאפשר למשתתפים בקורס לפתח יכולת בסיסית לתקשר בשפה הספרדית. התלמידים בקורס לומדים את אותיות השפה, את המילים הבסיסיות, מילות קישור ומשתתפים בתרגול ראשוני לדבר ולקרוא בספרדית.

  קורס ספרדית לבעלי רמה בינונית
  רמת הביניים מיועדת לבעלי רקע וידע בסיסי קודם בשפה הספרדית, ולמעוניינים לקחת חלק בלימוד ספרדית על מנת ללטש את הכישורים הקיימים ולשפר את המיומנות בדיבור, קריאה וכתיבה של השפה הספרדית.

  קורס ספרדית למתקדמים
  ספרדים למתקדמים זהו קורס המיועד להעלאת הרמה בשפה הספרדית בכדי להגיע לרמה גבוהה וטובה דיה. הרמה המתקדמת מיועדת לבעלי היכרות עם השפה, אלו אשר מעוניינים להעמיק את הידע, להביא את עצמם לרמה בה מסוגלים להתמודד עם קריאת מאמרים, ניהול שיחות גבוהות במגוון רחב של נושאים, ולשליטה גבוהה בשפה.

  במהלך קורס ספרדית המשתתפים לוקחים חלק בתכניות לימודים אינטגרטיביות המשלבות בתוכן שינון ולמידה בכיתה לצד תרגול מעשי באמצעות עבודות בית, ופעילות המעודדת את דיבור ושמיעת השפה בפורום הקבוצתי בכיתות. בסיום לימוד ספרדית בכל קורס, יקבלו הבוגרים תעודת גמר המציגה את השלמת קורס ספרדית והוכחת הבקיאות בה כשפה זרה. כמו כן, ניתן לפנות אל מוסד לימודים כמו מכון סרוונטס בכדי ללמוד בקורס הכשרת מורים לספרדית, למעוניינים בכך.

  בתי ספר לשפות המציעים קורסים ללימוד ספרדית:
  מכון סרוונטס – שגרירות ספרד
  מכון סרוונטס – שגרירות ספרד
  מכון סרוונטס שפועל תחת פיקוח שגרירות ספרד נועד להפיץ את הספרדית בעולם. תחת המכון עוברים מידי שנה עשרות אלפי תלמידים ברחבי העו…
  המכון לידידות אמריקה – לימודי ספרדית – סניף תל אביב

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

מכירית את היי קיו פסיכומטרי ? האם כדי ללמוד שם? יש לכם מידע בנושא?

מכירית את היי קיו פסיכומטרי ? האם כדי ללמוד שם? יש לכם מידע בנושא?

Read less
 1. היי קיו פסיכומטרי סניפים בית הספר ללימודי פסיכומטרי , GMAT , לימודי אנגלית והכנה לבגרויות רשת High Q היא חברה מובילה בעלת ותק של 28 שנה בהכנה לבחינה פסיכומטרית ולבחינת ה-GMAT. קורס פסיכומטרי בהיי קיו קורס הפסיכומטרי שם דגש על יעילות, חדשנות ומיקוד. הקורס מספק פתרון אופטימאלי למגוון האספקטים הנוגעיםקיראו עוד

  היי קיו פסיכומטרי סניפים
  בית הספר ללימודי פסיכומטרי , GMAT , לימודי אנגלית והכנה לבגרויות
  רשת High Q היא חברה מובילה בעלת ותק של 28 שנה בהכנה לבחינה פסיכומטרית ולבחינת ה-GMAT.
  קורס פסיכומטרי בהיי קיו

  קורס הפסיכומטרי שם דגש על יעילות, חדשנות ומיקוד. הקורס מספק פתרון אופטימאלי למגוון האספקטים הנוגעים לבחינה – מחומרי הלימוד ועד התרגול המעשי. בצורה זו, אומרים ב- היי קיו , כל תלמיד מקבל את ההכנה הטובה ביותר ויוכל למצות באופן מרבי את הפוטנציאל האקדמי שלו ויגיע מוכן לבחינה – בלי הפתעות.

  בהיי קיו מתחייבים ליתרונות הבאים:

  – שיטות לימוד ייחודיות: בהיי קיו יודעים להפוך את תהליך הלמידה לקל ואפקטיבי, באמצעות טכנולוגיות למידה מתקדמות שהוכחו כיעילות. כל שיעור מועבר באמצעות מצגות המשחררות אותך מהצורך לכתוב כל מילה שיוצאת מהפה של המורה ומאפשרות לך ללמוד יותר חומר בזמן נתון. מערכת תרגול ממוחשבת מספקת לך אינספור תרגילים המותאמים לצרכים וליכולות שלך, בצורה שבה גם ניתן ללמוד מילים חדשות וגם לראות במה עליך להתמקד – בכל רגע נתון.

  – כיתות לימוד קטנות: ב- High Q מקפידים על ממוצע של 18 תלמידים בכיתה ולעולם לא יותר מ-30 תלמידים בכיתה. יתרון המאפשר למדריכים להגיע לכל תלמיד ולהציע הדרכה וייעוץ אישיים בהתאם לצרכים ולקשיים האינדיווידואליים.

  – מורים מצוינים שנבחרו בקפידה: ב- היי קיו מבינים שמורה טוב הוא אדם שגם שולט היטב בחומר, גם ניחן ביכולות לימוד והעברה מעולות וגם בעל אינטליגנציה רגשית המאפשרת לו "לקלוט" כל תלמיד, להיות קשוב לכל צרכיו האישיים ולעזור לו להפנים את החומר בקלות ובמהירות.

  – סימולציות ותרגילים: אימון מביא לשלמות! ספרי הלימוד, החוברות ודפי העבודה מכילים 10 סימולציות שונות ומעל ל- 25,000 תרגילים – יותר מכל קורס אחר!

  – לימוד משלים באתר אינטרנט: • לימוד תוך כדי משחק המשלים את חוויית הלימוד בכיתה.
  • תרגול סימולציות שונות וקבלת תוצאותיהן און-ליין.
  Lessons On Demand – L.O.D: בלעדי ל-היי קיו – צפייה בשיעורים הפרונטאליים באינטרנט, בכל זמן ומכל מקום שנוח לך, בין אם פספסת את השיעור ובין אם הנך רוצה לחזור על החומר שלמדת.

  – אפליקציה ייחודית "דוקטור "SWOT: אפליקציה בלעדית ל-היי קיו המנתחת את מכלול נתוניך האישיים ומדריכה אותך כיצד להתכונן לבחינה באופן האפקטיבי והממוקד ביותר.

  – ניסיון עשיר: למעלה מ- 250,000 תלמידים מרוצים בכל הארץ.

  – פריסת סניפים רחבה: 37 סניפים מראש פינה בצפון ועד דימונה שבדרום

  קורס GMAT
  קורס ההכנה ל- GMAT מתקיים בסניף היי קיו בת"א. היי קיו מציעה שני סוגי קורסים: האחד כולל את כל נושאי הבחינה – החלק הכמותי, המילולי והחיבור ואילו הקורס השני מתמקד בחלק הכמותי בלבד ומכונה GMATH.

  ההכנה לבחינת ה-GMAT של היי קיו איכותית מקיפה ועדכנית. לרשות התלמידים עומדות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, גישה למערכת לימוד אינטרנטית ייחודית ותרגול 4 בחינות CAT מלאות.

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

בגרות באנגלית – מה הכללים לבדרות באנגלית? יש מקומות ממולצים ללמוד?

בגרות באנגלית – מה הכללים לבדרות באנגלית? יש מקומות ממולצים ללמוד?

Read less
 1. בגרות באנגלית קורסי הכנה לבחינות הבגרות באנגלית 5 יחידות, 4 יחידות ו-3 יחידות אנגלית הוא מקצוע חובה בתעודת הבגרות, במדינת ישראל. בחינת הבגרות באנגלית נחשבת לאחת מהבחינות החשובות והקשות ביותר מבין הבחינות במקצועות החובה. ניתן להיבחן ברמות 3, 4 ו-5 יחידות לימוד. יחד עם זאת, מרבית המוסדות להשכלה גבוההקיראו עוד

  בגרות באנגלית
  קורסי הכנה לבחינות הבגרות באנגלית 5 יחידות, 4 יחידות ו-3 יחידות
  אנגלית הוא מקצוע חובה בתעודת הבגרות, במדינת ישראל. בחינת הבגרות באנגלית נחשבת לאחת מהבחינות החשובות והקשות ביותר מבין הבחינות במקצועות החובה. ניתן להיבחן ברמות 3, 4 ו-5 יחידות לימוד. יחד עם זאת, מרבית המוסדות להשכלה גבוהה דורשים אנגלית ברמת של 4 יחידות, לכן גם מי שיש בידו תעודת בגרות עם ציון עובר ב- 3 יחידות זקוק לשיפור ציון ב- 4 יחידות.

  לקורס ההכנה לבגרות באנגלית יש ערך מוסף חשוב הרבה מעבר לציון בבחינה. הלימודים בקורס מגדילים את סיכויי הצלחת התלמיד בפרק האנגלית שבבחינת הפסיכומטרי ומשפרים את יכולת הקריאה וההתמודדות עם טקסטים באנגלית הנדרשים במהלך הלימודים האקדמיים. ציון התלמיד בבחינה אף יכול לצמצם את מספר הקורסים באנגלית הנכללים בלימודי החובה באוניברסיטה.

  הקורס להכנה לבחינת בגרות באנגלית כולל הקניית אוצר מילים, לימוד כללי הדקדוק והתחביר, קריאה וכתיבה של טקסטים המדמים את הבחינה האמיתית, טכניקות יעילות לפתרון הבחינה ועמידה בזמנים של כל אחד מחלקיה.

  איך בנויה בחינת הבגרות באנגלית?
  3 יחידות: חלק אחד הבודק את הבנת הנשמע, 3 קטעים באורכים שונים (280-350 מילה) הבודקים את הבנת הנקרא ומשימת כתיבה עד 40 מילה.
  4 יחידות: חלק אחד הבודק את הבנת הנשמע, 3 קטעים באורכים שונים (280-350 מילה) הבודקים את הבנת הנקרא ומשימת כתיבה עד 140 מילה.
  5 יחידות: חלק אחד הבודק את הבנת הנשמע, 3 קטעים באורכים שונים (300-450 מילה) הבודקים את הבנת הנקרא ומשימת כתיבה עד 140 מילה.

  קורסי ההכנה לבחינת הבגרות באנגלית אורכים בין 3 ל-4 חודשים. הקורסים כוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי בכיתה ובבית ומרתון בחינות בסופו. ישנם מכונים המבטיחים תרגול "אחד על אחד" עם המדריך, התחייבות לציון או החזרת הכסף, מורים בעלי אחוזי הצלחה מרשימים ועוד. כמו תמיד, אין כמו המלצה של חברים כעזרה לבחירת הקורס המיטבי.
  Good Luck!

  See less
  • 0