Discy Latest שאלות

אנונימי
 • 0
 • 0

מכירם את מועדון היאכטות שיא גל

מכירם את מועדון היאכטות שיא גל

Read less
 1. ועדון היאכטות שלSea-Gal פעיל מזה 16 שנה והפך תוך זמן קצר לביתם של משיטי היאכטות והסקיפרים בישראל. בעזרת צוות מדריכים מקצועי , ו - 14 יאכטות חדישות הכוללות ציוד שייט איכותי הפכו במשך השנים מאות סקיפרים את חלום ההפלגה שלהם למציאות מרתקת. שיא גל משמש כבית לכל דבר עבור חובבי הים: הצוות המיומן מקדיש את כקיראו עוד

  ועדון היאכטות שלSea-Gal פעיל מזה 16 שנה והפך תוך זמן קצר לביתם של משיטי היאכטות והסקיפרים בישראל. בעזרת צוות מדריכים מקצועי , ו – 14 יאכטות חדישות הכוללות ציוד שייט איכותי הפכו במשך השנים מאות סקיפרים את חלום ההפלגה שלהם למציאות מרתקת.

  שיא גל משמש כבית לכל דבר עבור חובבי הים: הצוות המיומן מקדיש את כולו לתחום להתפחות והעברת הידע הלאה והמשותף לכולם זו אהבה גדולה לים ולמפליגים בו. מועדון היאכטות Sea- Gal נמצא במרינה בהרצליה מול הים.

  ההיסטוריה של שיא גל החלה – בשנת 1992 מתוך כוונה אמיתית לפתח את תרבות השייט והיאכטות בארץ. הקונספט שהחברה פיתחה לראשונה בארץ: לא צריך יאכטה בשביל להיות יאכטונר! חברי המועדון שלנו מפליגים על היאכטות שלנו, יושבים על כוס קפה אחרי ההפלגה בבר שלנו, משתתפים במפגשי מועדון העסקים שלנו, והכי חשוב: משלבים את אהבתם לים בחיי היומיום שלהם.

  חשוב שתדעו: לפני שאתם נרשמים לקורס סקיפרים הנה כמה טיפים: 1) ודאו שהמדריכים בוגרי קורס חובלים או בוגרי צופי ים ובעלי ניסיון ימי עשיר. חיוך ולבביות לא יזיקו אף פעם! 2) גמישות בלימודים: זמנכם קצר. מלבד לימודי שייט, צריך להספיק להיות בעבודה, לבלות עם המשפחה והילדים ועוד מיליון ואחד סידורים אחרים. חשוב לבחור בית ספר לשייט שיאפשר גמישות מירבית בימי ושעות הלימוד. חשוב עוד שבית ספר זה יאפשר השלמת שיעורים, בהתאם ללוח הזמנים הצפוף שלכם. 3) היאכטות עליהן שטים במהלך הקורס: מאחר שאינכם יודעים על אילו יאכטות תפליגו לאחר קבלת הרישיון המיוחל, על בית הספר לשייט לספק לכם את מירב הניסיון ביאכטות שונות. ככל שתלמדו בקורס על מגוון יאכטות רחב יותר – כך יגדל ניסיונכם ותורחב הכשרתכם לשייט על יאכטות בעתיד.

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

באילו סוגי פרויקטים צריכים שימוש במשאבת בטון ?

באילו סוגי פרויקטים צריכים שימוש במשאבת בטון ?

Read less
 1. סוגי פרויקטים שמצריכים שימוש במשאבת בטון כל פרויקט בנייה או תשתיות כולל בתוכו שימוש בבטון בשלב כלשהו או בכל שלבי הבנייה. בהרבה מקרים מדובר על בטון שצריך להגיע למקומות בעייתיים מבחינת הגישה אליהם, בין אם מדובר על גובה רב או על מרחק רב מהשטח אליו יכול להגיע מערבל בטון, למקרים אלו ורבים אחרים יש צורך לקיראו עוד

  סוגי פרויקטים שמצריכים שימוש במשאבת בטון

  כל פרויקט בנייה או תשתיות כולל בתוכו שימוש בבטון בשלב כלשהו או בכל שלבי הבנייה. בהרבה מקרים מדובר על בטון שצריך להגיע למקומות בעייתיים מבחינת הגישה אליהם, בין אם מדובר על גובה רב או על מרחק רב מהשטח אליו יכול להגיע מערבל בטון, למקרים אלו ורבים אחרים יש צורך להיעזר בשירותי משאבות בטון שמזרימות את הבטון למרחקים וגבהים גדולים בעזרת מערכת של מנוף וצנרת גמישה שנמצאים על גבי משאית או בצורה נייחת באתר הבנייה. מגוון הפרויקטים בהם יש צורך במשאבות בטון הוא גדול מאוד, נסקור כמה סוגים.

  יציקות בטון לגגות

  כדי ליצוק גגות למבנים שונים, בים אם בית פרטי או בניין דירות גבוה יש להיעזר במשאבת בטון. המשאבה יכולה להגיע בקלות לגובה של הגג ולהזרים אליו את הבטון הנוזלי ממערבל הבטון. ביצוע משימה זו ללא משאבת בטון היה מצריך העברה ידנית של דליי בטון לגג שהייתה לוקחת זמן רב ומספקת תוצאה הרבה פחות טובה.

  יציקות בטון באזורים צפופים

  משאבת בטון יכולה להיות הפיתרון האידיאלי ליציקות בטון באזורים שמיושבים בצפיפות או שנמצאים על עורק תחבורה עמוס. המשאבה יכולה בקלות להתמקם עם המשאית לצד הכביש העמוס או לצד אחד הבניינים באזור ולפתוח את מנוף המשאבה כך שהתנועה לא תיחסם עבור מכוניות והולכי רגל ולא תפריע להתנהלות הרחוב כלל.

  בניית גשרים

  גשרים הם מן הסתם מנים גבוהים וארוכים שמצריכים המון בטון. משאבות בטון הן שימושיות מאוד בפרויקטים גדולים מסוג זה. המשאבה יכולה להזרים בטון לכל נקודה בגשר המוקם ללא צורך לעלות על הגשר והיא יכולה לזוז בצורה חופשית להזרמה אחידה של הבטון לכל נקודה.

  מילוי כלונסאות ויסודות

  משאבת בטון היא הדרך הטובה ביותר למילוי כלונסאות חפורות ויסודות של מבנים, בייחוד באתרי בנייה צפופים או ריבוי בורות. צנרת המשאבה מגיעה בקלות לכל נקודה ומזרימה את הבטון לכל בור באתר.

  מילוי משטחים גדולים

  משאבות בטון משמשות למילוי בבטון של משטחים גדולים, בין אם על הקרקע או בגובה. המשאבה מזרימה בצורה אחידה ומהירה את הבטון לכל המשטח ויש משאבות שגם מחליקות את המשטח באותה פעולה.

   

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

איך לשמור על חום הגוף בשיא הקור?

איך לשמור על חום הגוף בשיא הקור?

Read less
 1. הכי טוב לקנות גופיה וגעטקס תרמיים, אבל זה די יקר.. אם רק רוצים להעביר כמה ימים בסופה בלי חור בכיס אז הפטנט הוא שכבות. כדאי ללבוש גופיה קצרה עליה גופיה עם שרוולים ועליהן סוודר, ומתחת למכנסיים ללבוש גביון או גטקס. הכי חשוב זה לחמם את הקצוות: כובכ צמר על הראש, צעיף חם על הצוואר, כפפות וזוג גרביים מחממיקיראו עוד

  הכי טוב לקנות גופיה וגעטקס תרמיים, אבל זה די יקר.. אם רק רוצים להעביר כמה ימים בסופה בלי חור בכיס אז הפטנט הוא שכבות. כדאי ללבוש גופיה קצרה עליה גופיה עם שרוולים ועליהן סוודר, ומתחת למכנסיים ללבוש גביון או גטקס.
  הכי חשוב זה לחמם את הקצוות: כובכ צמר על הראש, צעיף חם על הצוואר, כפפות וזוג גרביים מחממים.

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

תפילת שמע ישראל – איפה אני מוצא את המילים?  

תפילת שמע ישראל – איפה אני מוצא את המילים?

 

Read less
 1. קריאת שמע - "שְׁמַע יִשְׂרָאֵל ה' אֱלֹהֵינוּ ה' אֶחָד"   הוא פסוק מספר דברים - ו', פרק: ד   וזו התפילה המלאה: שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: י"י אֱלוהֵינוּ, י"י אֶחָד. וְאָהַבְתָּ, אֵת י"י אֱלהֶיךָ, בְּכָל לְבָבְךָ וּבְכָל נַפְשְׁךָ, וּבְכָל מְאדֶךָ. וְהָיוּ הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה, אֲשֶׁר אָנכִי מְצַוְּךָ הקיראו עוד

  קריאת שמע – "שְׁמַע יִשְׂרָאֵל ה' אֱלֹהֵינוּ ה' אֶחָד"   הוא פסוק מספר דברים – ו', פרק: ד

   

  וזו התפילה המלאה:

  • שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: י"י אֱלוהֵינוּ, י"י אֶחָד.

  וְאָהַבְתָּ, אֵת י"י אֱלהֶיךָ, בְּכָל לְבָבְךָ וּבְכָל נַפְשְׁךָ, וּבְכָל מְאדֶךָ. וְהָיוּ הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה, אֲשֶׁר אָנכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם, עַל לְבָבֶךָ. וְשִׁנַּנְתָּם לְבָנֶיךָ, וְדִבַּרְתָּ בָּם, בְּשִׁבְתְּךָ בְּבֵיתֶךָ וּבְלֶכְתְּךָ בַדֶּרֶךְ, וּבְשָׁכְבְּךָ וּבְקוּמֶךָ. וּקְשַׁרְתָּם לְאוֹת עַל יָדֶךָ, וְהָיוּ לְטוטָפת בֵּין עֵינֶיךָ. וּכְתַבְתָּם עַל מְזֻזוֹת בֵּיתֶךָ, וּבִשְׁעָרֶיךָ.

  וְהָיָה אִם שָׁמעַ תִּשְׁמְעוּ אֶל מִצְו‍תַי, אֲשֶׁר אָנכִי מְצַוֶּה אֶתְכֶם הַיּוֹם, לְאַהֲבָה אֶת י"י אֱלהֵיכֶם וּלְעָבְדוֹ, בְּכָל לְבַבְכֶם, וּבְכָל נַפְשְׁכֶם. וְנָתַתִּי מְטַר אַרְצְכֶם בְּעִתּוֹ, יוֹרֶה וּמַלְקוֹשׁ; וְאָסַפְתָּ דְגָנֶךָ, וְתִירושְׁךָ וְיִצְהָרֶךָ. וְנָתַתִּי עֵשֶׂב בְּשָׂדְךָ לִבְהֶמְתֶּךָ, וְאָכַלְתָּ וְשָׂבָעְתָּ. הִשָּׁמְרוּ לָכֶם, פֶּן יִפְתֶּה לְבַבְכֶם, וְסַרְתֶּם, וַעֲבַדְתֶּם אֱלוהִים אֲחֵרִים, וְהִשְׁתַּחֲוִיתֶם לָהֶם. וְחָרָה אַף י"י בָּכֶם, וְעָצַר אֶת הַשָּׁמַיִם וְלא יִהְיֶה מָטָר, וְהָאֲדָמָה לא תִתֵּן אֶת יְבוּלָהּ; וַאֲבַדְתֶּם מְהֵרָה מֵעַל הָאָרֶץ הַטּובָה, אֲשֶׁר י"י נותֵן לָכֶם. וְשַׂמְתֶּם אֶת דְּבָרַי אֵלֶּה עַל לְבַבְכֶם וְעַל נַפְשְׁכֶם; וּקְשַׁרְתֶּם אתָם לְאוֹת עַל יֶדְכֶם, וְהָיוּ לְטוֹטָפות בֵּין עֵינֵיכֶם. וְלִמַּדְתֶּם אתָם אֶת בְּנֵיכֶם, לְדַבֵּר בָּם, בְּשִׁבְתְּךָ בְּבֵיתֶךָ וּבְלֶכְתְּךָ בַדֶּרֶךְ, וּבְשָׁכְבְּךָ וּבְקוּמֶךָ. וּכְתַבְתָּם עַל מְזוּזוֹת בֵּיתֶךָ, וּבִשְׁעָרֶיךָ. לְמַעַן יִרְבּוּ יְמֵיכֶם, וִימֵי בְנֵיכֶם, עַל הָאֲדָמָה, אֲשֶׁר נִשְׁבַּע י"י לַאֲבתֵיכֶם לָתֵת לָהֶם, כִּימֵי הַשָּׁמַיִם עַל הָאָרֶץ.

  וַיּאמֶר י"י אֶל משֶׁה לֵּאמר: דַּבֵּר אֶל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְאָמַרְתָּ אֲלֵהֶם, וְעָשׂוּ לָהֶם צִיצִת עַל כַּנְפֵי בִגְדֵיהֶם, לְדורֹתָם, וְנָתְנוּ עַל צִיצִת הַכָּנָף פְּתִיל תְּכֵלֶת. וְהָיָה לָכֶם לְצִיצִת, וּרְאִיתֶם אותוֹ, וּזְכַרְתֶּם אֶת כָּל מִצְו‍ות י"י, וַעֲשִׂיתֶם אתָם; וְלא תָתוּרוּ אַחֲרֵי לְבַבְכֶם, וְאַחֲרֵי עֵינֵיכֶם, אֲשֶׁר אַתֶּם זנִים אַחֲרֵיהֶם. לְמַעַן תִּזְכְּרוּ, וַעֲשִׂיתֶם אֶת כָּל מִצְו‍וֹתָי, וִהְיִיתֶם קְדשִׁים לֵאלהֵיכֶם. אֲנִי י"י אֱלהֵיכֶם, אֲשֶׁר הוֹצֵאתִי אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם, לִהְיוֹת לָכֶם לֵאלהִים: אֲנִי י"י אֱלהֵיכֶם.

  See less
  • 0
אנונימי
 • 0
 • 0

שמות לבנות מהתנ"ך מחפשת רשימת שמות לבנות מהתנ"ך – רצוי את הפופלרים שבהם שלא יהיו מוזרים מידי

שמות לבנות מהתנ"ך

מחפשת רשימת שמות לבנות מהתנ"ך – רצוי את הפופלרים שבהם שלא יהיו מוזרים מידי

Read less
 1. תשובה זו נערכה

  שמות לבנות מהתנ"ך: מצאנו לך שמונה שמות יפים לבנות היישר מהתנ"ך מיכל - מִיכַל היא דמות מקראית, בתו הצעירה של שאול המלך ואשתו הראשונה של דוד המלך. מיכל אהבה את דוד והצילה אותו מיד שאול שביקש להורגו. מדובר כנראה בשם התנכ"י הפולרי בישראל לנשים. יעל - על פי וויקיפדיה "יָעֵל אֵשֶׁת חֶבֶר הַקֵּינִי היא דמוקיראו עוד

  שמות לבנות מהתנ"ך: מצאנו לך שמונה שמות יפים לבנות היישר מהתנ"ך

  מיכל – מִיכַל היא דמות מקראית, בתו הצעירה של שאול המלך ואשתו הראשונה של דוד המלך. מיכל אהבה את דוד והצילה אותו מיד שאול שביקש להורגו. מדובר כנראה בשם התנכ"י הפולרי בישראל לנשים.

  יעל – על פי וויקיפדיה "יָעֵל אֵשֶׁת חֶבֶר הַקֵּינִי היא דמות מקראית המוזכרת בספר שופטים פרק ד' כמי שהרגה את סיסרא במלחמה שעשו עמו דבורה הנביאה וברק בן אבינעם, וכן כשופטת בישראל."

  הגר – השפחה של שרה.היא הפכה לפילגשו של אברהם וילדה את ישמעאל.

  מרב – מֵרַב בַּת שָׁאוּל היא דמות מקראית המתוארת בספר שמואל כבתם הבכירה של שאול המלך ואחינעם בת אחימעץ. אביה שאול הבטיח לתת את ידה למי שיכה את גלית הפלישתי.

  נגה – שמו של בן דוד. במקור שם לבן.

  אביגיל – אביגיל בת ישי -אֲבִיגַיִל, דמות מקראית, הייתה אשתו של נבל הכרמלי, ולאחר מותו, אשתו של דוד המלך.

  שרה – שָׂרָה, במקור שָׂרָי, המכונה במסורת היהודית שרה אמנו, היא דמות מקראית שהייתה אשת אברהם והראשונה מבין ארבע האמהות, ולפי המדרש והתלמוד גם נביאה.
  לאה – לֵאָה, דמות מקראית, היא אחת מארבע האמהות של עם ישראל אשת יעקוב. לאה היא אמם של שישה מתוך שנים עשר בניו של יעקב.

  ספיר – סַפִּיר היא האבן השנייה בטור השני בחושן הכהן הגדול, והיא מיוחסת לשבט יששכר.

   

  See less
  • 0
אנונימי
 • 1
 • 1

מחפשת מורה לנהיגה מומלץ ברמת גן

מחפשת מורה לנהיגה מומלץ ברמת גן

Read less
 1. יש את אודי שמעוני - עיר:רמת גן כתובת:מוזס נח 12 טלפונים:052-2779996

  יש את אודי שמעוני – עיר:רמת גן כתובת:מוזס נח 12 טלפונים:052-2779996

  See less
  • 0