מחפשים לימודי אנגלית למתחילים? כאן תמצאו רשימת מכונים מומלצים

אנחנו מכירים אותה מהסרטים, מהשירים ומהמחשב. השפה האנגלית. השפה שבה כתב שיקספיר את היצירות הגדולות בתבל, השפה שבה מנהלים את ענייני העולם באו"ם, השפה המדוברת כמעט בכל מקום בעולם המערבי והשפה הזרה הנלמדת ביותר בארץ.

קורס אנגלית למתחילים

מתמקד בלמידה ובהפנמה של יסודות השפה ומציע היכרות ראשונית עם אותיות ה- ABC, מלמד כיצד להרכיב ולהגות נכון את המילים וכיצד לבנות משפטים נכונים מבחינה דקדוקית. הקורס מאפשר תרגול בשיחה, בקריאה ובכתיבה ומכיר ללומד/ת מילים חדשות בכל שיעור.

במסגרת לימודי שפות ברמות השונות, מוסדות הלימוד השונים מציעים קורס אנגלית למתחילים בהתאמה אישית, בהתאם לרמה האישית וליכולות הלמידה של כל אחד. בין אם אתה תלמיד המבקש להדביק את הפער עם שאר ילדי הכיתה או את פנסיונרית שסוף סוף מוצאת את הזמן לטייל בעולם ובאה לשפר את האנגלית שלך לפני צאתך לדרך.

שיטות הלימוד משתנות ממקום למקום ומתמקדות בפיתוח ארבעת כישורי השפה הבסיסיים: קריאה וכתיבה, הבנה ודיבור. מרבית הקורסים משלבים הנחייה פרונטאלית של מורה עם עזרים כמו ספרי לימוד וערכות מולטימדיה. ניתן לבחור בין קורסים אישיים או בקבוצות, קורסים קצרים וממוקדים (האורכים מספר שבועות) או ארוכי טווח (מספר חודשים), בוקר או בערב – הכל בהתאם לזמן ולתקציב העומדים לרשות התלמיד.

הקורס אנגלית למתחילים מהווה אשנב לשפה האנגלית והבסיס לקורסים מתקדמים יותר כמו אנגלית עסקיתאנגלית ללימודים גבוהים ועוד. כל מוסד לימודי מתגאה בשיטות בלעדיות, ליווי פרטני והצלחות מוכחות. עידן האינטרנט פתח אפשרויות של למידה ותרגול מרחוק, בקצב האישי המתאים לכל תלמיד.

בתי ספר לאנגלית המציעים קורס אנגלית למתחילים: