אנונימי
 • 0

קורס לימוד ספרדית

 • 0

קורס לימוד ספרדית – מישהו למד ב לימודי ספרדית שגרירות ספרד?

Related Questions

1 Answer

 1. קורס לימוד ספרדית
  אחת מבין השפות המדוברות ביותר בעולם היא ספרדית. את הספרדית ניתן לשמוע ברחבי ספרד, מרכז אמריקה, הפיליפינים ובדרום אמריקה. השפה הספרדית מובאת מתוך השפה הלטינית ובעלת קרבה מסוימת לשפה האנגלית במילים מסוימות ובצורת הכתיבה. רבים הם תושבי העולם, ואמריקה בפרט, אשר דוברים את השפה הספרדית.

  קורס ספרדית יכול להיות אפקטיבי ביותר למתעניינים אשר אוהדים התרבות הספרדית, למתעניינים בגלל צרכי עבודה או למטרת טיול והרחבת אופקים. השפה הספרדית מצטיירת לרבים כשפה מסתלסלת, נעימה לאוזן וסוחפת, שפה שהרבה אנשים אוהבים לדבר ולהאזין לה. קורס ספרדית במגוון של בתי ספר ללימודי שפות כמו מכון סרוונטס, מציע לתלמידיו להכיר את אוצר המילים, ביטויים, תחביר, דקדוק, קריאה וכתיבה של השפה הספרדית. בנוסף, לימוד ספרדית מחולק לרמות שונות על מנת להקל על ההתקדמות הקבוצתית בכיתות לימוד, ונפרש על פני מספר חודשי לימוד בלבד.

  קורס ספרדית למתחילים
  בשלב הראשון, לימוד ספרדית למתחילים מאפשר למשתתפים בקורס לפתח יכולת בסיסית לתקשר בשפה הספרדית. התלמידים בקורס לומדים את אותיות השפה, את המילים הבסיסיות, מילות קישור ומשתתפים בתרגול ראשוני לדבר ולקרוא בספרדית.

  קורס ספרדית לבעלי רמה בינונית
  רמת הביניים מיועדת לבעלי רקע וידע בסיסי קודם בשפה הספרדית, ולמעוניינים לקחת חלק בלימוד ספרדית על מנת ללטש את הכישורים הקיימים ולשפר את המיומנות בדיבור, קריאה וכתיבה של השפה הספרדית.

  קורס ספרדית למתקדמים
  ספרדים למתקדמים זהו קורס המיועד להעלאת הרמה בשפה הספרדית בכדי להגיע לרמה גבוהה וטובה דיה. הרמה המתקדמת מיועדת לבעלי היכרות עם השפה, אלו אשר מעוניינים להעמיק את הידע, להביא את עצמם לרמה בה מסוגלים להתמודד עם קריאת מאמרים, ניהול שיחות גבוהות במגוון רחב של נושאים, ולשליטה גבוהה בשפה.

  במהלך קורס ספרדית המשתתפים לוקחים חלק בתכניות לימודים אינטגרטיביות המשלבות בתוכן שינון ולמידה בכיתה לצד תרגול מעשי באמצעות עבודות בית, ופעילות המעודדת את דיבור ושמיעת השפה בפורום הקבוצתי בכיתות. בסיום לימוד ספרדית בכל קורס, יקבלו הבוגרים תעודת גמר המציגה את השלמת קורס ספרדית והוכחת הבקיאות בה כשפה זרה. כמו כן, ניתן לפנות אל מוסד לימודים כמו מכון סרוונטס בכדי ללמוד בקורס הכשרת מורים לספרדית, למעוניינים בכך.

  בתי ספר לשפות המציעים קורסים ללימוד ספרדית:
  מכון סרוונטס – שגרירות ספרד
  מכון סרוונטס – שגרירות ספרד
  מכון סרוונטס שפועל תחת פיקוח שגרירות ספרד נועד להפיץ את הספרדית בעולם. תחת המכון עוברים מידי שנה עשרות אלפי תלמידים ברחבי העו…
  המכון לידידות אמריקה – לימודי ספרדית – סניף תל אביב

  • 0
לענות לשאלה

לענות לשאלה

Browse

ביחרו סוג וידאו

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

Captcha לחץ על התמונה כדי לעדכן את captcha.