אנונימי
 • 0

איך לקבל חלבון מלא בארוחה צמחונית ?

 • 0

איך לקבל חלבון מלא בארוחה צמחונית ?

 

Related Questions

1 Answer

 1. טבעוני או צמחוני האם אינם מקבלים די חלבונים? למדו כיצד לשלב צמחים חד פסיגיים עם דו פסיגיים על מנת לקבל חלבון מלא בארוחה. חלבון מלא זה יומר על ידי הכבד שלכם לכל סוגי חומצות האמינו הבסיסיות הנדרשות על ידי הגוף לצורך חילוף החומרים התאי.

  למען ההסבר: צמח המשתייך למחלקת החד פסיגיים MONOCOTYLEDONS מאופיין בעובר בן פסיג אחד. עירוק העלים לרוב מקביל לשפת העלה והשורש מתפתח כציצת שורשים. אברי הפרח מסודרים בשלשות. צינורות ההובלה – עצה ושיפה – מפוזרים בחתך הגבעול ב"צרורות" בשונה מהסידור הטבעתי בדו פסיגיים ואין התעבות משנית אמיתית של הגבעול.

  צמח המשתייך למחלקת הדו פסיגיים DICOTYLEDONS . כל הצמחים השייכים למחלקה זו מאופיינים בעובר בעל שני (דו)פסיגים (עלים ראשונים).

  שלב 1 – ראשית, עליכם לבחור בצמח חד פסיגי או זרע שאינו מתפצל לדוגמה, גרעין של תירס אינו מתפצל, לפחות, לא מבלי להרוס אותו לחלוטין. ניתן לבחור בין אורז, תירס, חיטה, שעורה או שיבולת שועל. אלה הם רק כמה חד פסיגיים בעוד שלמעשה יש עוד אלפים כאלה.

  שלב 2 – עתה, יש להחליט איזה צמח דו פסיגי טעים, או זרע הניתן לפיצול יצטרף לחד פסיגי שלכם להשלמת החלבון המלא ואלה כוללים אורז, עדשים, אפונה, בוטנים, שקדים ועוד.

  שלב 3 – משעשיתם את בחירתכם לחד והדו פסיגיים אכלו אותם יחד על מנת ליצור חלבון מלא נפלא. לדוגמה: כריך מחיטה מלאה עם חמאת בוטנים, סלט עדשים עם שיבולת שועל, תירס ואפונה או אורז עם שעועית שחורה בתוספת שמן זית וכוסברה ויש לכם חלבון מלא. אכלו ותיהנו.

  • 0
לענות לשאלה

לענות לשאלה

Browse

ביחרו סוג וידאו

Put Video ID here: https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: "sdUUx5FdySs".