הוספת עסק חינם

בעבר היינו אינדקס אתרים – אבל כיום ללא ערך אמיתי של מידע מקיף על העסק – הגולשים פחות מתעניינים בסתם מידע וגוגל מספק את כולו. על מנת לבלוט אתם צריכים לייצר תכנים משמעותיים לגולשים.
הוספת העסק שלכם לאינדקס העסקים של efind מאפשרת לכם חשיפה ללקוחות פוטנציאלים ולמנועי החיפוש. הרישום חינם וכולל פרטים מלאים ומאפשר לכם ליצור קשר עם הקהילה. למעוניינים בפרסום מורחב עם מיקומים בולטים, אנו מציעים אפשרות לנהל את כל המידע על העסק שלכם בפעילות מודגשת ואתם יכולים ליצור קשר על מנת לקבל מידע נוסף בנושא.

הירשמו לאתר ושילחו לנו מייל בו אתם מפרטים את מה שאתם תכננים לכתוב עליו וכו'. כמובן שלא נקבל תכנים ללא ערך אמיתי לקוראים. תכנים למטרת SEO ימחקו כי הם לא יקדמו אתכם ולא את הגולשים. על מנת לקבל ערך אמיתי תעלו שאלות ותשובות הנוגעות לתחום העיסוק שלכם.

בשירותי העסק כתבו בבקשה את סוגי השירותים העיקרים שאתם מספקים. למשל חנות אופניים: מכירת אופניים, תיקון אופניים, מכירת בגדי רכיבה, מכירת מנעולים. חנות בעלי חיים: אוכל לכלבים, אוכל לחתולים, ציוד לחתולים, אביזרים לכלבים, מיטות לכלבים, אוכל לציפורים.

זיכרו שרישום רגיל לאתר ימקם אתכם כגולשים רגילים – אם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם צרו איתנו קשר ונוסיף אתכם לעסקים המקודמים.