הרשמה

כניסה

Forgot Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

הקלידו שם משתמש

הקלידו כתובת אימייל

ביחרו כותרת ברורה לשאלה כדי שיהיה אפשר לענות לכם בקלות

ביחרו את הקטגוריה המתאימה על מנת למצוא את השאלה שלכם בקלות

אנא בחר מילות מפתח מתאימות:אוכל, מסיבה, משחק וכו'.

הקלד את התיאור בהרחבה

ביחרו סוג וידאו

Put here the video id : https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ex: 'sdUUx5FdySs'.

Captcha לחץ על התמונה כדי לעדכן את captcha.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

האתר eFind.co.il מנוהל ומופעל על ידי חברת אפמרקט פרוייקטים בע"מ, והשימוש בתכנים ובשירותים הכלולים בו כרוך בהסכמה לתנאים הבאים:

זכויות יוצרים
כל הזכויות על התכנים הטקסטואליים והויזואליים המוצגים באתר שמורות ל-eFind.co.il. העתקת תכנים אלה בחלקם או במלואם אסורה בהחלט, אלא אם ניתנה לכך רשות מפורשת בכתב מאת הנהלת האתר. איסור זה חל על אינדקס העסקים, מדור הסרטים, מזון ומסעדות, תיירות, משחקים, וכל האתר פרט למידע שפורסם ע"י גולשים  שם חלים תנאים מיוחדים המפורטים בהמשך.  וכמו כן דורשים את אישור המפרסם.
לביסוס שיתופי פעולה בתחום התוכן, אנא צרו קשר.

אם אתם מרגישים שפורסם מידע המפר את זכויות היוצרים שלכם – שילחו לינק ונסיר אותו באופן מידי.
ניתן לשלח קישורים להסרה לכתובת info@efind.co.il

 

שימוש במאמרים
העתקת מאמרים/ שאלות/ טיפים שנכתבו ע"י הגולשים מותנית באישור הכותבים החתומים על המאמרים ואשר מחזיקים בזכויות עליהם. הזכויות על מאמרים את מערכת eFind.co.il שייכות לאתר, וניתן לצטט עד פסקה אחת בלבד בתנאי שהציטוט כולל קישור לכתבה המקורים.

שימוש במידע המוצע באתר
eFind.co.il עושה מאמץ לספק את המידע העדכני ביותר אך אינו אחראי לרלוונטיות של הנתונים העסקים או הנתונים באתר בכלל. בעלי עסקים המעוניינים לעדכן את פרטיהם או לתקן שגיאות מוזמנים ליצור קשר ולספק מידע מתוקן.

מערכת התגובות
הדעות המובעות במאמרים ובתגובות שהועלו על ידי המשתמשים באתר מייצגות את כותביהן בלבד, ואינן בגדר המלצה, ייעוץ מקצועי או חוות דעת מצד eFind.co.il. על אף שהנהלת האתר מפעילה בקרה על התכנים המועלים על ידי משתמשים, eFind.co.il אינו אחראי לתכנים מסחריים או אישיים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

השוואת מחירים
eFind.co.il מציג מחירים ומידע אודות מוצרים שונים אך אינו אחראי למכירה או אספקה של המוצר ללקוח. האתר אינו מתחייב לכך שהמחירים המוצגים משקפים בהכרח את מחיר המוצר הסופי כפי שיימכר בפועל על ידי בית העסק ו/או נותן השירות. eFind.co.il אינו אחראי לטיב המוצר הנרכש או אספקתו על ידי בית העסק ו/או נותן השירות, כל אחריות הכרוכה בעסקה הינה על הלקוח ובית העסק או נותן השירות.

אגף המשחקים
eFind.co.il מציג משחקים מאתרים שונים ברחבי הרשת. כל אחריות לתקינות המשחקים או לתוכנם חלה על ספקי המשחקים. אפיון טורנירים באגף המשחקים ותנאי הזכייה והפרסים הינם נתונים לשיקול דעתו הבלעדי של eFind.co.il. לאתר הזכות להחליף את הפרסים המוצעים בתחרויות בפרסים שווי ערך אחרים.  לאתר אין כל אחריות שהיא בגין הפרסים אשר יחולקו במסגרת תחרויות אלו, ולא תינתן אפשרות להחליפם. פרסים אשר לא ידרשו בתוך 30 יום מההודעה על הזוכים יבוטלו.

eFind.co.il שומר את הזכות לבטל את הרשמתם של משתמשים רשומים אשר עושים שימוש לרעה באתר ובשירותים המוצעים בו כגון הוצאת דיבה, הטעייה מכוונת, הסתה לגזענות או ביצוע עבירה פלילית, פגיעה בפרטיות או כל שימוש שאינו עולה בקנה אחד עם מטרת האתר ואופיו. אין ליצור קישורים לאתר eFind.co.il מאתרים בעלי תכנים גזעניים, אלימים, או המנוגדים לחוק.

eFind.co.il עושה את מרב המאמצים לספק את המידע העדכני והמדויק ביותר. עם זאת, מכיוון שחלק מהמידע נאסף על ידי מערכות ממוחשבות או מוזן על ידי המשתמשים עצמם, אין המערכת אחראית לחוסר דיוק הנובע מסיבות אלו או מההיקף הרחב של האתר. במידה ונתקלתם בתוכן שגוי אנא צרו קשר והפרטים יתוקנו. במידה וחלה הפרה בלתי מכוונת של זכויות יוצרים אנא פנו אלינו להסרה מיידית של התוכן.

שליחת אימליים
האתר איפיינד שומר לעצמו את הזכות לשלוח הודעות מערכת מפעם לפעם. לגולשים תינתן האפשרות למחוק את עצמם מרשימת התפוצה ולהמשיך ולהנות מכל השירותיים החינמיים שהאתר מאפשר לרבות כל פיתוח עתידי נוסף שיעלה כשירות חינמי לחברי האתר. חלק מפעילות האתר דורשת חיבור למיילים כמו שיחזור סיסמא, קבלת התראות, רישום וכו' – הסרה עצמית מקבלת המיילים תיגרור הסרה מפעולות אלו.